top of page
iStock-1364960335.jpg

ÜÇEL YAPI GAYRİMENKUL

HAKKIMIZDA

ÜÇEL YAPI GAYRİMENKUL

Üçel Yapı Gayrimenkul olarak Arnavutköy , Çatalca ve Trakya bölgesinde faaliyet gösteren Üçel Yapı Gayrimenkul yatırım yapmak isteyen birçok kişiyi tapu sahibi yapmıştır. Firmamız arsa alan müşterilerimize arsasını diledikleri zaman satmak istediklerinde yüksek getirilerle satabilmeleri için destek vermektedir.


Ayrıca firmamız yeni yönetmeliklere uygun , gerekli yetki belgelerine sahip donanımlı tecrübeli danışmanlarla müşterilerine hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Gayrimenkul sektöründe, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üretip pazarlama, satış kiralama ve sonrasında koşulsuz müşteri memnuniyeti bilinciyle, hızlı ve güvenilir hizmetler sunmak ,Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri ve yatırımcılarımızın talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak.Yurt içinde gayrimenkul alanında firmamızı büyüterek en çok tercih edilen lider gayrimenkul danışman firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Vizyonumuz

Üçel Yapı Gayrimenkul, faaliyet gösterdiği emlak sektöründe doğruluk, dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden ödün vermeden çalışmalarına devam ederek, hizmet verdiği bölgede değerlerini koruyarak örnek ve lider şirket olma vizyonunu taşımaktadır.Gayrimenkul alanında yatırımcılarına dürüst ve ilkeli ticaret anlayışı çerçevesinde yatırım teşvikli ve kazancı hedefleyen yatırım araçlarını sunarak müşterilerimizi mutlu etmek ve gayrimenkul alanında verimliliği arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

bottom of page